Barbecue wcale nie musi kojarzyć się z długim i żmudnym rozpalaniem, bezustannym staniem przy osmolonym grillu i dużą ilością gryzącego dymu. Możesz zorganizować ekologiczne spotkanie, po którym ubrania nie będą pachnieć spalenizną, a mięso z rusztu smakować wybornie. Przekonaj się, dlaczego warto mieć wyjątkowy grill marki Lotus!  

Marzy Ci się lekki, przenośny i zmywalny w zmywarce grill? Oto on – Lotus Grill, dzięki któremu będziesz mógł cieszyć się ulubionymi potrawami przez cały rok, a Twoje życie stanie się proste! To innowacyjny produkt, zachwycający designem, funkcjonalnością i łatwością obsługi. Ma jeszcze jedną cenną zaletę – możesz grillować w sposób ekologiczny.  

Jak skorzystasz na kupnie nowoczesnego Lotus Griil?  

To laureat wielu nagród, ale nie o trofea tu chodzi, ale wysoką ergonomię produktu, który idealnie dopasowuje się do Twoich potrzeb. Nawet Twoja partnerka może stać się samodzielną mistrzynią grillowanych potraw, ponieważ jego obsługa jest dziennie prosta. Wystarczy 5 minut i produkt jest gotowy do użycia. Nie musisz już starać się o odpowiednią rozpałkę, dmuchać na węgiel i kontrolować wysokość płomienia, ponieważ profesjonalna dmuchawka sama doprowadza do paleniska odpowiednią ilość tlenu. 

Produkt jest doceniany na całym świecie za innowacyjne rozwiązania dotyczące niskiego zużycia paliwa w stosunku do ilości przyrządzanych na grillu potraw. Charakteryzuje się nowoczesnym paleniskiem, które jest dodatkowo zabezpieczone przed kapiącym tłuszczem. Jest to w pełni urządzenie bezdymne, dlatego grillowanie jest możliwe nawet w takich pomieszczeniach jak kuchnie, balkon czy taras.  

Nie musisz obawiać się, że ktoś przypadkowo poparzy się poprzez dotknięcie gorącej powierzchni, ponieważ dzięki inteligentnej konstrukcji i wykorzystaniu nowoczesnych materiałów, cała konstrukcja grilla jest zabezpieczona przed nagrzaniem – produkt możesz spokojnie przenosić i stosować nawet w towarzystwie dzieci i zwierząt. Urządzenie ma również specjalne zaczepy mocujące, które chronią je przed przypadkowym upadkiem.  

Czym jeszcze wyróżnia się Lotus Grill?  

Grillowanie bez tłuszczu i dymu to jedna z najzdrowszych metod obróbki technicznej, dlatego masz pewność, że przyrządzone na Lotus Grill potrawy zachowują podczas przyrządzania lepszy skład, są smaczniejsze i zdrowsze. Produkt nie wydziela toksyn, ponieważ tłuszcz spada bezpośrednio do misy i nie wchodzi w reakcję z węglem. 

Dzięki temu możliwe jest uzyskanie jeszcze większej różnorodności przyrządzanych potraw. Specjalny regulator temperatury gwarantuje utrzymywanie idealnych warunków do grillowania warzyw, ryb i mięsa.  

Grill marki Lotus to przede wszystkim oryginalny produkt, którego nie można pomylić z żadnym innym, ponieważ magnetyzuje designerskim wyglądem. Jest przepiękną, niewielką bryłą przypominająca kuchenną misę, której nie musisz ukrywać w garażu – możesz nią ozdobić wnętrze. Urządzenie jest dostępne w bogatej gamie kolorystycznej: od zielonego po fioletowy, a nawet pomarańczowy. Już teraz wybierz swój ulubiony model, zaskocz gości w zimie i ciesz się wybornym smakiem potraw!